Fryzjerstwo

Farbowanie tradycyjne

Farbowanie keratynowe

Koloryzacje bezamoniakalne

Baleyage, ombre

Dekoloryzacja

Koloryzacja 3D

Odsiwianie włosów u mężczyzn

Strzyżenie damskie i męskie

Trwała ondulacja włosa

Styling

Fryzury ślubne i wieczorowe

Intensywna regeneracja i odbudowa włosa

Intensywna regeneracja i odbudowa włosa

Poza poniższymi zabiegami, oferujemy również saunę ozonową.

Laminacja

Laminacja

Laminację włosów warto wykonać w przypadku posiadania włosów mocno zniszczonych, rozdwojonych, łamliwych i szorstkich w dotyku. Co więcej, jeśli nasze włosy często przechodzą farbowanie, prostowanie lub trwałą ondulację to laminacja spowoduje, że nie będą one wyglądać na zniszczone.

Zabieg laminacji ma na celu ochronę włosów przed mechanicznymi uszkodzeniami i szkodliwym wpływem środowiska, wzmocnienie i wyrównanie struktury włosów, a także zwiększenie ich elastyczności i objętości. Włosy zyskują zdrowy wygląd, połysk i gładkość. A my możemy cieszyć się pięknymi włosami.

Terapia O3

Terapia O3

Q3 THERAPY – DO WŁOSÓW ZNISZCZONYCH

Innowacyjna trzyetapowa kuracja przeznaczona dla włosów zniszczonych. Nawilża, odbudowuje i wzmacnia strukturę włosa od wewnątrz, przywraca naturalne pH, nadaje połysk, chroni przed promieniowaniem UV i wysokimi temperaturami. Zestaw 3 x 100ml zawiera: Q3 INTENSE – dwufazowa odżywka do mocno zniszczonych włosów Q3 THERAPY – olejek do zniszczonych włosów Q3 LUXURY – olejek nabłyszczający do pięknych włosów.

Pielęgnica

Pielęgnica

Odbudowa włosów podczerwienią i ultradźwiękami. Promienie podczerwieni wykorzystywane są do leczenia uszkodzonej tkanki włosów i stymulowania krążenia krwi w skórze głowy, dla utrzymania zdrowych i odżywionych włosów. Magnetyczne wibracje fal doprowadzają wodę bezpośrednio do stanu gazowego, zmieniając strukturę cząsteczek bez podwyższania temperatury. Dzięki ultradźwiękom składniki odżywcze oraz pigment zostają efektywnie wchłonięte przez włos, a promieniowanie podczerwieni pomagają w bezpośredniej odbudowie, jego uszkodzonej tkanki, bez konieczności ogrzewania włosów, co zapobiega puchnięciu i rozszerzaniu łuski. Dzięki temu kora włosa zostanie odbudowana, co zapobiegnie rozdwajaniu się końcówek oraz łamaniu włosów. Ich elastyczność zostanie wzmocniona, a działanie czynników odżywczych oraz pigmentów przyspieszone i usprawnione.

Przedłużanie i zagęszczanie włosów metodą Easy Hair Extensions

NATURALNE SŁOWIAŃSKIE WŁOSY

Twoje włosy mogą być przedłużone do długości 60 cm. Możesz zagęścić włosy, uzupełnić boki czy wydłużyć tył fryzury.

Wyglądają bardzo estetycznie na głowie. Tulejki są lekko zagięte na dole tak aby nie zsuwały się z włosów. Bardzo lekkie i nie powodujące łamania i wyrywania włosów. Zakładamy je za pomocą specjalnych cążek metodą "książeczkową". Zdecydowanie mocno się trzymają i nie niszczą włosów. Tulejki są dużo cieńsze od mikroringów.

Karboksyterapia na skórę głowy

WSKAZANIA:

  • utrata włosów
  • łysienie plackowate
  • pobudzenie cebulek włosa

Mezoterapia igłowa na skórę głowy

EFEKT:

  • pobudzenie cebulek włosa