Tak jak oczy są zwierciadłem duszy, tak dłonie są wizytówką każdego człowieka. Dzięki pielęgnacyjnym zabiegom upiększającym w Studio Natura będą one eleganckie i zadbane każdego dnia.

Manicure hybrydowy

Manicure hybrydowy

To lakiery do paznokci utwardzane światłem UV. Absolutna nowość na rynku profesjonalnym. Ich użycie likwiduje problem nieestetycznego odpryskiwania lakieru na paznokciach dłoni i stóp. Zapewniają gładki i nieskazitelny efekt, utrzymując się przez dwa, trzy tygodnie. Po dwóch, trzech tygodniach zalecane jest uzupełnienie na nowa. Zdjęcie lakieru z płytki paznokcia trwa około 10 min (lakieru nie można usunąć zwykłym zmywaczem). Lakier nie uszkadza ani nie przebarwia naturalnej płytki paznokcia.

Manicure japoński

Manicure japoński

P.Shine to metoda, która wzmacnia nasze naturalne paznokcie nadając im połysk różowej perły. Ten unikatowy manicure nadaje paznokciom blask, a także zasila je w składniki naturalne (m.in. witaminy A + E), keratynę, pyłek pszczeli oraz krzemionkę z Morza Japońskiego. P.Shine to metoda zalecana na paznokcie kruche, łamliwe i rozdwajające się. Dodatkowym efektem jest ładny, jedwabisty połysk, który utrzymuje się na płytce paznokcia ok. 2 tygodni.

IBX SYSTEM

IBX to pierwszy tego typu zabieg. Penetruje płytkę i przenika do jej wnętrza, zamiast zostawać na jej powierzchni, jak w przypadku tradycyjnych zabiegów czy odżywek do paznokci. IBX wzmacnia paznokcie od środka, sprawiając jednocześnie, że rosną mocne i zdrowe, a płytka uzyskuje piękny naturalny kolor i zdrowy połysk. 

IBX System działa w dwojaki sposób:

  1. CHRONI PAZNOKCIE  - działa, jak tarcza ochronna pod każdą stylizacją żelową / akrylową / hybrydową
  2. WZMACNIA I ODBUDOWUJE PAZNOKCIE - działa, jak system wzmacniający i odbudowujący naturalne paznokcie
pedicure Callus Peel Gdynia
medycyna estetyczna Gdynia

DLA KOGO:

System IBX został stworzony z myślą o tym, aby chronić naturalne paznokcie i wzmacniać je od środka. Jest dla Ciebie, jeżeli Twoje paznokcie:

  • są zniszczone od długotrwałego noszenia stylizacji żelowej / tipsów/ hybryd
  • są słabe i cienkie jak papier
  • rozdwajają się i łuszczą
  • mają białe plamki
  • mają bruzdy
  • mają jakiekolwiek uszkodzenia
  • są ciągle krótkie i nie możesz ich zapuścić, bo są kruche i ciągle się łamią

Jeżeli dotyczy Cię którykolwiek z tych problemów - zabieg IBX jest dla Ciebie!